Pomoc v boji proti pandemii COVID-19

Nadace Tipsport se zapojila do boje proti koronaviru na Berounsku i v celé České republice. Výška finanční pomoci od nadace překročila 700 000 korun.

Berounsko

​​​​​​​Nadační pomoc začala tam, kde to máme nejblíž u srdce, tedy na Berounsku. Nadace věnovala městu Beroun čtyři tisíce vysoce kvalitních ochranných roušek i tisíce rukavic. Pomoc přišla v počátcích pandemie, kdy bylo velice těžké sehnat základní ochranné prostředky pro lékaře, pracovníky sociálních služeb i seniory. Právě jim byly roušky i rukavice distribuovány.

„V nouzi poznáš přítele,“ taková byla nadšená reakce jednoho ze zaměstnanců Charity Beroun po přijetí našeho finančního daru určeného na pomoc seniorům ohroženým pandemií v berounském regionu. Charita Beroun rozváží prostřednictvím sítě dobrovolníků jídlo a léky přímo do domácností seniorů.

Centru pomoci Paměti národa

V rámci celonárodní pomoci věnovala Nadace Tipsport finanční dar Centru pomoci Paměti národa, jehož cílem je pomoci s donáškami nákupů, léků či venčení psů téměř pěti tisícům pamětníků Paměti národa. Centrum pro ně provozuje také nonstop telefonní linky pomoci.

Pomoc Fakultní nemocnici na Bulovce v Praze

​​​​​​​Výtěžek z charitativního FIFA turnaje, téměř 200 000 korun, jehož hlavním partnerem byla společnost Tipsport, poputuje Fakultní nemocnici na Bulovce na nákup plicních ventilátorů, bez kterých se neobejdou pacienti s nejzávažnějšími komplikacemi onemocnění. Nadace Tipsport přispěla sumou 50 000 korun.​​​​​​​